Regulamin


Witamy w naszych regulaminie sprzedaży i dostawy.

Regulamin ten ma zastosowanie do użytkowników (zwanych dalej „Klientami”) naszej strony produktu (zwanej dalej „Witryną”). Prosimy dokładnie przeczytać niniejszy Regulamin przed uzyskaniem dostępu do i / lub zamawianiem produktów z Witryny. Jesteś zobowiązany/a do przestrzegania niniejszego regulaminu, jeśli wyrazisz na to zgodę w chwili składania zamówienia na naszej Witrynie.

Należy wydrukować kopię niniejszego Regulaminu, aby mieć do niego łatwiejszy dostęp w przyszłości.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tej Witryny i / lub niniejszego Regulaminu prosimy o kontakt z naszym Działem obsługi klienta za pośrednictwem informacji umieszczonych na odpowiedniej stronie do kontaktu z nami.


І. Produkty i ceny

Opis głównych właściwości i cech produktów można znaleźć na stronie produktu na tej Witrynie.

Ceny produktów wymienione na tej stronie są ostateczne i obejmują wszystkie należne podatki. Ceny produktów mogą ulec zmianie bez informowania klientów przed zamówieniem. Klienci zgadzają się zapłacić cenę aktualną w chwili złożenia zamówienia.


ІІ. Zamówienia

Możesz składać swoje zamówienia wyłącznie w trybie online i wyłącznie na tej Witrynie. Żeby złożyć zamówienie, należy wypełnić wszystkie obowiązkowe puste pola w formularzu oznaczone znakiem (*). Rodzaje danych zbieranych na Witrynie to: imię i nazwisko, numer telefonu, pełny adres (miasto, kod pocztowy, ulica, województwo) i e-mail. Wszelkie informacje osobiste, które podasz na Witrynie, z których mógłbyś zostać zidentyfikowany, są przechowywane bezpiecznie i poufnie oraz są przetwarzane rzetelnie i legalnie, zgodnie z naszą polityką prywatności i artykułem 13-14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). Niniejsza Witryna podejmuje wszelkie właściwe środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony przed nieuprawnionym lub bezprawnym przetwarzaniem danych osobowych, w tym szyfruje twoje informacje zgodnie z obowiązującymi normami w branży.

Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma automatyczną wiadomość z potwierdzeniem na adres e-mail, który podał. Otrzymanie potwierdzenia e-mail oznacza, że zamówienie zostało przyjęte w naszym systemie i jest gotowe do wysyłki. Prosimy o odpowiedź na ten e-mail, jeżeli chcesz anulować zamówienie i/lub dokonać zmian dotyczących zamówienia i/lub dostawy. Jednakże niezależnie od otrzymania potwierdzenia e-mail oraz w ramach naszego systemu zapobiegania oszustwom, zastrzegamy sobie prawo do telefonu od naszych przedstawicieli z call center, żeby skontaktować się z tobą po złożeniu zamówienia w sprawie doprecyzowania i/lub potwierdzenia dostawy i/lub szczegółów dotyczących dostarczania produktów.

Składając zamówienie za pośrednictwem Witryny, a w szczególności zgadzając się na przestrzeganie niniejszego Regulaminu, Klient gwarantuje, że jest prawnie zdolny do zawarcia umów wiążących. Klient powinien podać prawidłowy numer telefonu, adres e-mail oraz adres, a także zapłacić ustaloną cenę za zamówione produkty podczas wizyty firmy kurierskiej, aby móc je przyjąć. Klient nie powinien składać fałszywych zamówień, pisać fałszywych opinii o produktach, ani przedstawiać innych nieprawdziwych informacji.


III. Sposób płatności

Wszystkie zamówienia muszą być płatne gotówką dla firmy kurierskiej przy odbiorze w momencie wizyty kuriera z dostawą. Obecnie nie akceptujemy kart kredytowych / debetowych i / lub innych form płatności elektronicznych. W zakresie gromadzenia danych nasza Witryna nie zbiera żadnych danych dotyczących płatności od Klientów.


ІV. Dostawa

Zamówione produkty są dostarczane w ciągu 1-3 dni roboczych od otrzymania zamówienia. Gdy produkt nie jest dostępny, musimy o tym poinformować w okresie, o którym mowa na tej stronie. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w zamówieniach spowodowane przez firmę kurierską, poprzez niepoprawnie wypełnione dane dostawy (adres, numer telefonu) przez klientów, jak również spowodowane przez działanie siły wyższej.


V. Korzystanie z Witryny

Bezwzględnie musimy przestrzegać ustawy o ochronie przekazanych nam danych osobowych, żeby chronić dane Klienta i dostarczyć zamówienia pod wskazany adres dostawy w uzgodnionym terminie. Używamy specjalnego algorytmu szyfrowania w celu ochrony przekazanych nam danych osobowych. Trzymamy dane w specjalnym formacie, który jest niemożliwy do odszyfrowania, co jest matematycznie udowodnione.

Nie jesteśmy w stanie dostarczyć zamówionych produktów, gdy nie zgadzają się szczegóły dotyczące wysyłki, jak na przykład pojawia się zły adres i/lub numer telefonu.

Nie ponosimy odpowiedzialności za informacje podane przez producenta produktów.


VI. Gwarancja

W związku z gwarancją Klient może skorzystać z jednej z poniższych opcji:

7-dniowa gwarancja na produkt wybrakowany (DOA)

Jeżeli przedmiot dociera do Klienta uszkodzony lub niedziałający, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta i można ubiegać się o gwarancję z powodu dostarczenia niedziałającego produktu, produktu wadliwego i/lub uszkodzonego w ciągu 7 dni od jego otrzymania. Po zwrocie produktu na adres podany przez nasz Dział obsługi klienta możemy wysłać Ci nowy bezpłatnie.

W celu zakwalifikowania się do gwarancji DOA Klient musi wykonać następujące czynności:

- Skontaktować się z naszym Działem obsługi klienta nie później niż 7 dni po dostawie.

- Wysłać wyraźne zdjęcie lub film produktu wadliwego lub uszkodzonego i opakowania wysyłkowego.

- Wysłać dowód wpłaty /pokwitowanie od kuriera/.

- Zwrócić produkt za pośrednictwem jednej z naszych zatwierdzonych metod wysyłki; nasz dział obsługi klienta może udzielić dalszych informacji na ten temat.

- Po otrzymaniu produktu i potwierdzeniu, że produkt jest wadliwy, wyślemy Ci nowy produkt, a koszt wysyłki powrotnej zostanie zwrócony na podstawie właściwego pokwitowania zwrotu. Jednak jeśli nasz zespół techniczny określi, że przedmiot nie jest DOA (nie jest niedziałający, wybrakowany ani uszkodzony), nie będziemy w stanie zrekompensować opłaty powrotnej wysyłki.


6-miesięczna gwarancja naprawy

Domyślny okres gwarancji na produkt wynosi 6 miesięcy, licząc od daty jego otrzymania. Podczas tego okresu masz prawo do bezpłatnej naprawy. Każda darmowa naprawa musi być potwierdzona przez producenta.

W celu zakwalifikowania się do 6-miesięcznej gwarancji naprawy, Klient musi wykonać następujące czynności:

- Skontaktować się z naszym Działem obsługi klienta nie później niż 6 miesięcy po odbiorze przesyłki.

- Przedmiot roszczenia (odsyłany produkt) nie może być widocznie zniszczony, uszkodzony przez jakąkolwiek przyczynę zewnętrzną, otwarty, zmodyfikowany, porysowany, nie może się okazać, że próbowano go naprawić i musi być zwrócony wraz z oryginalnym opakowaniem oraz wszystkimi komponentami i akcesoriami, które były zawarte z produktem w momencie sprzedaży. Jeśli klient uszkodził / nadużył produktu/produktów, nie będzie się kwalifikował do bezpłatnej naprawy. Jednak klient może zwrócić produkt na własny koszt i uiścić opłatę za naprawę. W takim wypadku opłaty za wysyłkę powrotną są odpowiedzialnością Klienta.

- Dowód wpłaty /pokwitowanie od kuriera/ musi być dołączony do prawidłowego wniosku.

- Zwrócić produkt za pośrednictwem jednej z naszych zatwierdzonych metod wysyłki; nasz dział obsługi klienta może udzielić dalszych informacji na ten temat.

- Klient musi opłacić koszty wysyłki zwrotnej za przedmiot, a my opłacimy koszt wysyłki naprawionego przedmiotu z powrotem do Klienta.

Zanim zainicjujesz którąś z powyższych opcji gwarancyjnych, prosimy o zapoznanie się ze wskazówkami na temat rozwiązywania problemów zawartymi w Instrukcji użytkownika.


VII. Zwroty produktu i zwroty kosztów

Zwroty są akceptowane po skontaktowaniu się z nami. Masz 14 dni od następnego dnia po otrzymaniu zamówienia, aby zmienić zdanie, i otrzymać pełny zwrot pieniędzy zgodnie z wymogami prawa.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie chcesz swojego przedmiot w ciągu 14 dni od otrzymania go, możesz skontaktować się z naszym Działem obsługi klienta i dokonać zwrotu oraz otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Uprzejmie informujemy, że w takich przypadkach koszt wysyłki zwrotnej jest odpowiedzialnością Klienta i nie jest zwracany.

W celu zakwalifikowania się do zwrotu produktu i zwrotu pieniędzy Klient musi wykonać następujące czynności:

- Produkty muszą być zwracane w oryginalnym opakowaniu, nieużywanym i zamkniętym.

- Dowód wpłaty /pokwitowanie od kuriera/ musi być dołączony.

- Zwróć produkt za pośrednictwem jednej z naszych zatwierdzonych metod wysyłki; nasz dział obsługi klienta może udzielić dalszych informacji na ten temat.

- Klient musi opłacić koszty wysyłki zwrotu produktów.

- Zwroty są możliwe tylko za pośrednictwem przelewów. Klienci muszą przesłać nam swoje pełne dane bankowe (Imiona, numer konta bankowego, SWIFT, nazwa banku), aby otrzymać zwrot kosztów produktu.

Wciągu 14 dni od otrzymania produktu lub produktów w ich oryginalnym opakowaniu, nieużywanych i nieotwartych musimy ci zwrócić całość pieniędzy.


VIII. Reklamacje

Niniejsza Witryna przyjmuje wszystkie informacje zwrotne bardzo poważnie i rozpatruje skargi, tak szybko i efektywnie, jak to możliwe.

W przypadku skarg odnoszących się do zamówień złożonych za pośrednictwem Witryny napisz na adres e-mail naszego Działu obsługi klienta za pośrednictwem informacji umieszczonych na danej stronie kontaktowej. Aby pomóc nam w rozpatrzeniu skargi tak szybko, jak to możliwe, prosimy o wyszczególnienie wszystkich aspektów reklamacji, numer zamówienia oraz swoje dane kontaktowe.


IX. Zmiany w Regulaminie

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie w dowolnym momencie, podczas gdy ogólne warunki, na które Klient zgodził się podczas składania zamówienia, pozostają ważne. Prosimy o śledzenie Regulaminu w kontekście zmian.

Witryna może zawierać błędy typograficzne i inne błędy lub nieścisłości, i może być niekompletna i nieaktualne. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do korekty błędów, niedokładności lub pominięć oraz do zmiany lub aktualizacji informacji w dowolnym czasie bez uprzedniego powiadomienia. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wypełnienia zamówień złożonych na podstawie informacji na stronie, które zawierała błędy lub nieścisłości, w tym, bez ograniczeń, błędy, nieścisłości lub nieaktualne informacje dotyczące cen, wysyłki, zasad płatności lub polityki zwrotu.